Fransız Topuz Saç ModelleriFransız Topuz Saç Modelleri kendilerini daha değişik görünmek isteyenler bayanlar fransız  topuz saç modelleri ile şık görüntüler elde edebilirler. Fransız topuz modelleri ile bayanlar bu saç modelini pek çok ortamda kullanılabileceği gibi bayağı ilgi çekecektir. Seksi ve çekici görünen dağınık Fransız topuzu saç modellerini ve yapımı kataloğumuzda görebilirsiniz. Fransız topuzu saç modeleri yapımının Türkçe ve İngilizce olarak basit bir şekilde anlatımı ve resimleri sayesinde saçlarınıza kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Fransız Topuz Saç Modelleri ve Yapılışı

1-Saçınızı toplayın ve yukarıya doğru tutun.
 Next, pull together, your hair and hold it straight up 

2-Sonra saçınızı kafanızın tepesinden bir kaç santim yukarda cevirin.

Then twist your hair down to a few inches above the crown.

3- Tam kafanızın üstünden saçınızı kendi çevresinde gevşek bir topuz olacak şekilde kıvırın.

Wrap your hair around itself until it forms a loose bun, right on top of your head.

4- Topuzu düzgün durması için tel tokalarla tutturun. 4 veya 8 , saçınızın çokluğuna göre ayarlayın diyor, saçınız gevşek ancak güvende durmalı.

Pin the bun in place with bobby pins. “Anywhere from four to eight, depending on how thick your hair is, you want it loose but secure.

5-Sonunda, kafanızın yanındaki ve ensenizdeki saçlardan yüzünüze doğru bir kısmını çıkartın ve sanki tüm gün o saçla dolaşmışsınız hissini yaratın.

Finally, pull loose strands of hair from the nape of your neck and around your face to make it look like you’ve worn the bun all day (or even slept in it!) And there you have it: That certain je ne sais quoi.  frenc bun hairstyles

Leave a Reply